VAİLLANT

Termosifonun şofbenin ve kombinin yaratıcısı Vaillant 1874 yılından bugüne gelen tecrübe- siyle, yarının teknolojisni bu günden sunuyor. İklimlenderme teknolojisinde dünya lideri Vaillant konforunu, FAA Doğalgaz ayrıcalığı ile yaşayın.
  ELEKTRİKLİ SU ISITICILARI

VED elektrikli şofbenler sıva altı monte edilebilir. Sıcak su talebi olan her yerde hemen, kesinisiz, istediğiniz ve ayarladığınız sıcaklıkta sıcak su temin edilir.
     
Projelerimiz  Online Katalog
İnsan Kaynakları
 Doğalgaz Nedir?      
Doğal gaz metan, etan, propan gibi hafif moleküler ağırlıklı hidrokarbonlardan oluşan renksiz, kokusuz ve havadan hafif bir gazdır. En önemli özelliği temiz bir yakıt olması ve çevreyi kirletmemesidir. Gaz halinde olması nedeniyle hava ile daha iyi bir karışım oluşturarak kolay yanar, tam yandığında mavi bir alev oluşturur. Gaz halinde olması nedeniyle daha hassas kontrol edilebilme imkanı bulunmaktadır. Ucuzluk sıralamasında yıllardır en ucuz yakıtlardan biri olarak kalmıştır.


Nasıl Doğalgaz Kullanmaya Başlarım ?

-Abonelik işlemlerinden sonra iç tesisat döşenmesi için İZMİRGAZ 'ın yetki verdiği bir firma ile anlaşılır.
-Anlaşma yapılan yetkili firma dairede keşif yapar ve projeyi hazırlayarak İZMİRGAZ 'a onaylatır.
-Proje onayından sonra yetkili firma projeye uygun doğalgaz tesisatını döşer.
-Abone, güvence bedelini öder ve İZMİRGAZ ile gaz kullanım sözleşmesini yapar.
-Yetkili firma abone adına İZMİRGAZ 'dan gaz açma randevusu alır ve İZMİRGAZ teknik elemanlarının nezaretinde tesisat kontrolü ve basınç testi yaparak gaz bağlama işlemini gerçekleştirir